PATENTY

Czyli wszystko co sami wymyślimy

W tym dziale będziemy chcieli pokazywać rozwiązania dręczących nas problemów, do jakich doszliśmy metodą prób i błędów. Gorąco zapraszamy do tego innych. Wyznajemy ideologię, że wiedzą należy się dzielić bez ograniczeń. Czerpiemy satysfakcję z tego, iż możemy pokazać pomysły innym, którzy je wykorzystają i jeszcze udoskonalą. Tylko dzięki dziesiątkom testów, eksperymentów i prób, można znaleźć najlepsze rozwiązanie danego problemu. Bardzo byśmy chcieli, aby Wasze i nasze pomysły ewoluowały. Na łamach strony możemy wspólnie prowadzić różne ciekawe projekty.

Poniżej lista naszych patentów

  • ELASTYCZNY SMOK

    • Co zrobić aby silnik się nie grzał przy przechyłach ?Mieliśmy problem z przegrzewaniem się silnika spowodowany przechyleniem auta na bardzo długich trawersach oraz w sytuacjach kiedy auto stało lub opuszczało się w pionie. czytaj więcej ......

  • R2D2 ruchoma kamera

      • Co zrobić aby widzieć wszystko z tyłu ?Mimo posiadanej szyby z tyłu często pytałem pilota "ile jeszcze mam miejsca ?" nie widząc dokładnie co jest za mną i ile jeszcze jest do krawędzi. Sytuacja się komplikuje kiedy pilot jest daleko z przodu, ja mam miejsca 1m na manewr, a za sobą mam skarpę lub złamane drzewo, które z przyjemnością coś by mi urwało przy cofaniu.

  • HAMULEC DO WYCIĄGARKI ELEKTRYCZNEJ

Jak przerobić swojego elektryka tak aby hamował nawet kiedy auto wisi w pionieczytaj więcej .......