LUDZIE

Wojtek Antoniuk -

Z wykształcenia elektronik, informatyk,project manager. Aktualnie Tata j.w.

Osoba która w życiu stara się iść wytyczonym przez siebie torem i uparcie dążyć do celu. Konsekwentny w postanowieniach i działaniach. Ciekawy świata i czerpiący z niego całymi garściami. Ulubione pytanie to DLACZEGO ??? Uwielbia experymentować i explorować nawet najbardziej niedostępne miejsca. Wspaniały (choć "choleryczny") kompan podróży, umiejący niesamowicie urozmaicić każdą, choćby najbardziej trywialną wyprawę.

Zabawę w offroad rozpoczął pod koniec lat 90, ale o tym w dziale wspomnienia. Aktualna rola - kierowca. Wielokrotnie na podium. Inne zainteresowania to: podróże, freeride on snowboard, wspinaczka, exploracja jaskiń, fotografia.

SCORPION - to jego znak zodiaku mówi samo za siebie

Poniżej twarze ludzi bez których cała idea przyświecająca realizowaniu idei Scorpionteam byłaby niemożliwa:

Łucja Antoniuk - aktualnie Mama dwóch cudownych Chłopaczków

Krzysia i Wiktora. Prawdziwa podróżniczka. Dziesiątki wyjazdów w życiorysie. Zdobyty szczyt północnej Afryki Yabal Tubkal, masyw Olimpu, czy ukochany norweski Galdhoppigen. Zarażona wspinaczką skałkową. Znajomość języków, zdolności organizacyjne wielokrotnie zawocowały powodzeniem misji. Umiejętności radzenia sobie w trudnych niebezpiecznych sytuacjach pozwalały explorować z Mężem takie tereny jak Kosowo czy Serbia kiedy sytuacja polityczna nie była stabilna. Cudowna, wyrozumiała Żona (chodź czasami jak to Żony bywają ...)


Sebastian Klonowski - prawdziwy fan i kolekcjoner marki Jeep. Jego ksywa WAGONNER jest adekwatna do pojazdów jakimi się porusza od przeszło 10 lat. I właśnie tymi samochodami stawiał swoje pierwsze kroki, odkrywając tajniki Offroadu. W zespole pełni rolę doskonałego pilota scorpiona lub kierowcy megaJeepa. Duże doświadczenie, opanowanie, duża wytrzymałość fizyczna i psychiczna, robi z niego partnera z którym można jechać w najtrudniejszy teren.

Kamil Szczesio - synonim - "wspaniała Polska myśl techniczna". Doskonały spawacz, mechanik, innowator o anielskiej cierpliwości. Człowiek, który nie boi się żadnych trudnych tematów.

Przed rajdem potrafi pracować bez przerwy przez 48 godzin .

Debiut jako pilot scorpiona uwieńczył pierwszym miejscem na podium.

Tomek Kos -

partner na wielu expedycjach. Człowiek który nie boi się jechać w nieznane.

Szybko odnajduje się w nowych realiach. Zdolności językowe, otwartość i życzliwość w kontaktach z ludźmi, pozwala bezkonfliktowo rozwiązać wiele "przydrożnych" problemów oraz nawiązać mnóstwo ekscytujących znajomości.