LUDZIE


Poniżej twarze ludzi bez których cała idea przyświecająca realizowaniu idei scorpionteam byłaby niemożliwa 


Łucja Antoniuk - aktualnie Mama dwóch cudownych Chłopaczków
Krzysia i Wiktora. Prawdziwa podróżniczka. Dziesiątki wyjazdów w życiorysie. Zdobyty szczyt północnej Afryki Yabal Tubkal, masyw Olimpu, czy ukochany norweski Galdhoppigen. Zarażona wspinaczką skałkową. Znajomość języków, zdolności organizacyjne wielokrotnie zawocowały powodzeniem misji. Umiejętności radzenia sobie w trudnych niebezpiecznych sytuacjach  pozwalały explorować z Mężem takie tereny jak Kosowo czy Serbia kiedy sytuacja polityczna nie była stabilna. Cudowna, wyrozumiała Żona (chodź czasami jak to Żony bywają ...)Wojtek Antoniuk -
Z wykształcenia elektronik, informatyk,
project manager. Aktualnie Tata j.w. 
Osoba która w życiu stara się iść wytyczonym przez siebie torem i uparcie dążyć do celu. Konsekwentny w postanowieniach i działaniach. Ciekawy świata i czerpiący z niego całymi garściami. Ulubione pytanie to DLACZEGO ??? Uwielbia experymentować i explorować nawet najbardziej niedostępne miejsca. Wspaniały (choć "choleryczny") kompan podróży, umiejący niesamowicie urozmaicić każdą, choćby najbardziej trywialną wyprawę.
Zabawę w offroad rozpoczął pod koniec lat 90, ale o tym w dziale wspomnienia. Aktualna rola - kierowca. Wielokrotnie na podium. Inne zainteresowania to: podróże, freeride on snowboard, wspinaczka, exploracja jaskiń, fotografia.
Właściciel firmy informatycznej EXP.pl
Używa nick'ów HAMME lub SCORPION - to jego znak zodiaku


Sebastian Klonowski - prawdziwy fan i kolekcjoner marki Jeep. Jego ksywa WAGONNER jest adekwatna do pojazdów jakimi się porusza od przeszło 10 lat. I właśnie tymi samochodami stawiał swoje pierwsze kroki, odkrywając tajniki Offroadu. W zespole pełni rolę doskonałego pilota scorpiona lub kierowcy megaJeepa. Duże doświadczenie, opanowanie, duża wytrzymałość fizyczna i psychiczna, robi z niego partnera z którym można jechać w najtrudniejszy teren.
Kamil Szczesio -  synonim - "wspaniała Polska myśl techniczna". Doskonały spawacz, mechanik, innowator o anielskiej cierpliwości. Człowiek, który nie boi się żadnych trudnych tematów. 
Przed rajdem potrafi pracować bez przerwy przez 48 godzin .
Debiut jako pilot scorpiona uwieńczył pierwszym miejscem na podium.Tomek Kos
partner na wielu expedycjach. Człowiek 
który nie boi się jechać w nieznane.

Szybko odnajduje się w nowych realiach. Zdolności językowe, otwartość i życzliwość w kontaktach z ludźmi, pozwala bezkonfliktowo rozwiązać wiele "przydrożnych" problemów oraz nawiązać mnóstwo ekscytujących znajomości.